Dostawa kwiatów - cała Polska 36,90 zł - zamów już dzisiaj! - Kurier Poczta Kwiaty 24h

 

Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Chryzantemy z dostawą na grób - Wszystkich Świętych - Świeto Zmarłych

2022-10-27
Chryzantemy z dostawą na grób - Wszystkich Świętych - Świeto Zmarłych

Pojawia się coraz więcej pytań dotyczących dostawy kwiatów na cmentarz. Dlatego przychodzimy z odpowiedziami. Oczywiście jest jeszcze możliwość zamówienia chryzantem, wianków i zniczy na grób. Nasza poczta dostarcza kwiatową przesyłkę każdego dnia. Dostawa jest możliwa aż do poniedziałku 31.10.2022 r.

 

Jakie wybrać kwiaty na Wszystkich Świętych?

Najpopularniejsze w okresie Wszystkich Świętych są chryzantemy i wrzosy w doniczkach, a także stroiki czy wieńce na świerku. Wieńce układane są podkładach ze świerku, gąbki florystycznej lub floretów, dzięki czemu kwiaty dłużej utrzymują swoją świeżość. Do kompozycji kwiatowych w okresie jesienno-zimowym używa się najczęściej goździków, ciętych chryzantem i róż. Są to kwiaty najczęściej zamawiane w tym okresie. Są odporne na zmienną, jesienną pogodę i długo utrzymują świeży wygląd.

 

Jak wypełnić formularz z zamówieniem?

Jeśli kwiaty mają być dostarczone na cmentarz muszą być podane dokładne dane: imię i nazwisko osoby zmarłej, adres cmentarza, numery kwatery, alejki lub rzędu i nr grobu. Informacje te najlepiej wpisać w okienku na uwago do zamówienia. Dane te pozwolą na terminową dostawę i bezproblemowe odnalezienie odpowiedniego pomnika na cmentarzu przez kuriera.

 

Kiedy zamówić kwiaty z dostawą na Wszystkich Świętych?

Na stronie możesz złożyć zamówienie w każdej chwili. Wybierz datę dostawy, a nasza poczta dostarczy przesyłkę kwiatową kiedy potrzebujesz. Zamówienie można złożyć również telefonicznie lub mailowo.

 

Jak zapłacić za kwiaty z dostawą?

Tradycyjnym przelewem, BLIKiem, kartą, a nawet przez PayPal. Jesteśmy w stanie sprostać potrzebom naszych klientów, nie tylko w kwestii płatności. Zapraszamy do kontaktu.

Polecane

Wieniec "Leśny"

Wieniec "Leśny"

127,00 zł - 194,00 zł
Wieniec "W czerwieni"

Wieniec "W czerwieni"

307,00 zł - 514,00 zł
pixel