DZISIAJ PROMOCJA! - TANIA DOSTAWA KWIATÓW - CAŁA POLSKA - TYLKO 29,90 zł

 

Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kwiaciarnia Złoczew

( ilość produktów: 3 )

Bukiet róż Złoczew cena kwiaty z dostawą do domu Róze cenaKwiatowa niespodzianka Złoczew Bukiety kwiatów z dostawą do domu cena Wyslij poczta lub kurierKwiatowe pudełka - flower box - wyślij pocztą lub kurierem z dostawą do domu w ZłoczewieKompozycje kwiatowe ZłoczewKwiaty doniczkowe z dostawą do domu Złoczew - wyślij kurierem lub pocztą Kwiaty na pogrzeb online wiązanki wieńce kondolencyjne z dostawą na cmentarz Złoczew</p

Kwiaciarnia Internetowa Online Złoczewie. Dostawa kwiatów, flowerboxów i kompozycji kwiatowych za pośrednictwem naszej poczty kuriera. Wyślij kwiaty przez naszą kwiaciarnię internetową jeszcze dzisiaj! Kompozycję kwiatowe, flower boxy, bukiety, rośliny doniczkowe na dowóz.

Zamówienie możesz opłacić przelewem internetowym, Blikiem lub przekazem pocztowym na nasze konto. Jeżeli nie możesz opłacić zamówienia przez internet, możesz skorzystać z Poczty Polskiej w Złoczewie. Poniżej podajemy adres. Po opłaceniu zamówienia na poczcie koniecznie prześlij nam potwierdzenie zapłaty.

 

Poczta Złoczewo

ul. Przechodnia 1
98-270 Złoczew

Godziny otwarcia

poniedziałek 08:00–16:00
wtorek 08:00–16:00
środa 08:00–16:00
czwartek 08:00–16:00
piątek 12:00–20:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte

 

pixel