Dostawa kwiatów - cała Polska 36,90 zł - zamów już dzisiaj! - Kurier Poczta Kwiaty 24h

 

Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kwiaty za granicę

Kwiaty za granicę

Żyjemy w czasach kiedy wyjazdy zagraniczne są już na porządku dziennym. Młodzi ludzie wyprowadzają się szukając pracy lub podążając za głosem serca. Przedsiębiorcy rozwijają swoje firmy na rynki zagraniczne, co nie raz wiąże się z koniecznością zmiany miejsca zamieszkania. Uroczystości typu urodziny, imieniny, ślub, awans w pracy, musimy świętować z nimi na odległość. Mimo, że istnieją już różne sposoby na komunikację online, jednak to nigdy nie to samo co osobisty uścisk ręki czy wręczenie prezentu do rąk własnych. Chociaż nie możemy pomóc przy tym pierwszy, to z drugim już możemy trochę ułatwić sprawę ;)

Nasza kwiaciarnia internetowa oferuje dostawę kwiatów pod wskazany adres na terenie całego świata! Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i zdobytych przez te lata kontaktach, możemy zaoferować dostawę kwiatów praktycznie w każdy zakątek globu. Z nami możesz wysłać kwiaty do Niemiec, Wielkiej Brytanii, Francji, Chorwacji, Brazylii, Egiptu, Holandii, Pakistanu czy na Sri Lankę.

Proces jest bardzo łatwy i szybki. Wystarczy skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie, przekazać swoje preferencje dotyczące kwiatów i dokonać płatności na podstawie ustalonej wyceny. Dalej wszystkim zajmie się jeden z naszych florystów.

pixel