DZISIAJ PROMOCJA! - TANIA DOSTAWA KWIATÓW - CAŁA POLSKA - TYLKO 29,90 zł

 

Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kwiaty na urodziny

( ilość produktów: 50 )

Ten jeden wyjątkowy dzień w roku, dla każdego wypada w innym okresie. Ci którzy urodzili się jesienią i zimą, świętują w kolorach złotej pogody lub śnieżnych krajobrazów, natomiast szczęśliwcy z miesięcy wiosenno-letnich obchodzą swoje święto w towarzystwie ciepłych promieni słońca i wielobarwnej kwitnącej przyrody.

Każdy bez względu jakiego miesiąca się urodził i ile kończy lat, lubi w prezencie dostać bukiet, świeżych, pachnących kwiatów. Szczególnie kiedy osoba od której jest ten bukiet nie ma możliwości wręczyć go osobiście, ale gestem wysłania kwiatów kurierem okazuje pamięć i sympatię do jubilata.

Kiedyś mówiło się, że bukiet urodzinowy powinien składać się z tylu kwiatów ile jubilat kończy lat, jednak od dłuższego czasu odchodzi się od tej reguły. W tej chwili ta zasada najczęstsze zastosowanie ma w przypadku bukietu róż. Kiedy decydujemy się na bukiety z kwiatów mieszanych, warto kierować się upodobaniami jubilata oraz kim obdarowywana osoba dla nas jest. Na przykład dla mamy na urodziny możemy pozwolić sobie na średni lub duży bukiet, z wielu kwiatów i w praktycznie każdym kolorze. Dla koleżanki z pracy taki sam bukiet byłby nie na miejscu, ponieważ w takim wypadku bardziej sprawdzi się delikatny, mały bukiet z lekko przystrojonych kwiatów. Kiedy natomiast chodzi o urodziny drugiej połówki można puścić wodze fantazji i pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa. Nadal polecamy kierować się upodobaniami obdarowywanej osoby, ale tutaj zdecydowanie im większy bukiet tym lepiej!

pixel