DZISIAJ PROMOCJA! - TANIA DOSTAWA KWIATÓW - CAŁA POLSKA - TYLKO 29,90 zł

 

Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

KWIATY NA POGRZEB

( ilość produktów: 42 )

Kwiaty na pogrzeb. Wiązanki i wieńce pogrzebowe z dowozem na cmentarz.

 

W trudnych chwilach pożegnania bliskich, kwiaty stanowią wyraz szacunku, współczucia i pamięci. Nasza kwiaciarnia internetowa oferuje szeroką gamę wiązanek i wieńców pogrzebowych, które mogą być dostarczone bezpośrednio na cmentarz, do kościoła, kaplicy lub domu pogrzebowego, jeśli nie możesz osobiście uczestniczyć w uroczystościach pogrzebowych.

Nasz serwis kurierski kwiatowy zadba o to, aby Twoje zamówienie zostało zrealizowane z należytą troską i szacunkiem. Kwiaty zostaną dostarczone we wskazane miejsce lub przekazane wybranej osobie na miejscu. Realizujemy zamówienia na terenie całej Polski oraz Europy, zarówno dla osób prywatnych, jak i instytucji państwowych oraz firm.

Wieniec pogrzebowy lub wiązanka z szarfą i zniczem to tradycyjny i szanowany sposób wyrażenia hołdu i pamięci zmarłej osobie. Eleganckie wiązanki pogrzebowe, wykonane ze świeżych kwiatów, są pięknym gestem pożegnania i wyrazem szacunku dla zmarłego. Możesz wybrać spośród różnorodnych kompozycji, aby uczcić pamięć najbliższych w sposób, który najlepiej oddaje ich ducha i życie.

Bukiety kondolencyjne to z kolei sposób na wyrażenie współczucia rodzinie zmarłego. Takie bukiety, zwykle składają się z lilii, róż z czarną wstążką lub mieszanki kwiatów w stonowanych kolorach, stanowią subtelny gest wsparcia i empatii. Do każdego bukietu można dołączyć specjalną kartę z kondolencjami, aby przekazać osobiste słowa wsparcia i pamięci.

W naszej ofercie znajdziesz również możliwość spersonalizowania zamówienia, dzięki czemu możesz wybrać konkretne kwiaty, kolory, a nawet kompozycje, które najlepiej oddadzą charakter zmarłej osoby i Twoje uczucia wobec niej. Nasz zespół florystów z dbałością o każdy detal stworzy wiązankę lub wieniec, który będzie pięknym i godnym hołdem.

Zamówienie kwiatów na pogrzeb z dowozem z naszej kwiaciarni to nie tylko wygoda, ale również pewność, że Twoje zamówienie zostanie zrealizowane z największą troską i profesjonalizmem w tych trudnych chwilach.

pixel