DZISIAJ PROMOCJA! - TANIA DOSTAWA KWIATÓW - CAŁA POLSKA - TYLKO 29,90 zł

 

Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

KWIATY NA POGRZEB

( ilość produktów: 45 )

Kwiaty na pogrzeb. Wiązanki i wieńce pogrzebowe z dowozem na cmentarz.

Jeżeli nie możesz osobiście wziąć udziału w uroczystości pogrzebowej, nasza kwiaciarnia może dostarczyć kwiaty w Twoim imieniu na cmentarz lub do kościoła. Kurier kwiatowy złoży kwiaty we wskazanym miejscu (kościół, kaplica, dom pogrzebowy) lub przekaże je wybranej osobie na miejscu. Kwiaty na pogrzeby doręczamy na terenie całej Polski i Europy. Realizujemy zamówienia osób prywatnych, instytucji państwowych i firm.

Wieniec pogrzebowy lub wiązanka z szarfą i zniczem to wyraz naszego hołdu i pamięci dla zmarłej osoby. Elegancka wiązanka pogrzebowa ze świeżych kwiatów to piękny gest pożegnania cenionej osoby. Wyślij kwiaty naszym kurierem kwiatowym, aby uczcić pamięć najbliższych.

Bukiety kondolencyjne to inny rodzaj kwiatów żałobnych. Tego typu bukiety zazwyczaj wysyła się do rodziny zmarłej osoby, aby złożyć kondolencje. Do kwiatów można dodać specjalną kartę z kondolencjami. Najczęściej wysyłanym kwiatami są bukiety lilii, bukiety róż z czarną wstążką, bukiety z kwiatów mieszanych w stonowanych kolorach.

pixel