Dostawa kwiatów - cała Polska 36,90 zł - zamów już dzisiaj! - Kurier Poczta Kwiaty 24h

 

Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2022-10-10

Dostawa Pocztą - przesyłka kwiatowa na cmentarz

Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny to czas szczególnych przemyśleń i wspomnień. Tradycją w Polsce stały się odwiedziny bliskich na cmentarzu. 1-go listopada spotykają się nawet całe rodziny przy grobie swoich dziadków, rodziców lub dalszych krewnych. Niestety doskonale rozumiemy, że nie można być jednocześnie w kilku miejscach na raz. Nie zawsze jest możliwość odwiedzenia swoich krewnych czy przyjaciół, którzy odeszli z tego świata. Dlatego nasza kwiaciarnia dostarcza wiązanki, wianki i znicze na cmentarze.

 

Jak zamówić kwiaty na cmentarz?


W ofercie kwiaciarni należy wybrać kwiaty, które mają być dostarczone na cmentarz. Oczywiście jak co roku najlepiej sprawdzają się chryzantemy, które są odporne na niską temperaturę i długo utrzymują swoją świeżość. Po wybraniu kwiatów należy podać dokładne dane dostawy. Nasz kurier powinien znać nazwę cmentarza lub adres. Ważne są również dane nagrobka tj. kwatera, rząd i miejsce. Im więcej podasz danych tym łatwiej będzie nam trafić do Twoich bliskich.


Nie tylko chryzantemy są dobre na Wszystkich Świętych. Nasza kwiaciarnia poleca również wianki i stroiki na iglastym podkładzie. Kompozycje na florecie możemy wykonać według Twoich upodobań.

pixel