Dostawa kwiatów - cała Polska 36,90 zł - zamów już dzisiaj! - Kurier Poczta Kwiaty 24h

 

Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2022-01-07

Dzień Babci i Dziadka — jakie kwiaty wysłać?

Nadchodzi wyjątkowy dzień w naszych kalendarzach! 21 i 22 stycznia to oczywiście święto dziadków. Spraw im ogromną radość wysyłając naszą pocztą wyjątkowe życzenia z przesyłką kwiatową. Oprócz kartki z życzeniami na Dzień Babci i Dzień Dziadka, można dodać czekoladki. Bukiet róż lub kolorowy bukiet z mieszanych kwiatów z pewnością ucieszy zarówno babcię i dziadka. Dostarczamy kwiaty codziennie i widzimy jaką radość sprawiają nasze przesyłki kwiatowe. Twoi dziadkowie też się nie zawiodą.

Kiedy jest Dzień Babci i Dziadka w Polsce?

Święto dziadków co roku obchodzimy o tej samej porze. 21 stycznia jest Dzień Babci, a 22 stycznia Dzień Dziadka. W tym roku te dni wypadają w piątek i sobotę. Oczywiście weekend to doskonały czas na odwiedziny. Jeśli jednak nie masz takiej możliwości, polecamy sprawić miłą niespodziankę dzięki naszej poczcie. Kurier będzie dostarczał przesyłki zarówno w piątek, jak i sobotę. 

Co kupić na Dzień Babci i Dziadka?

Dzień babci i dziadka to popularne święto, więc prezentów i pomysłów nie brakuje. Jeśli jednak Twoi dziadkowie mają już komplet kubków, poduszek, ramek ze zdjęciami pociech, to najlepszym pomysłem na prezent w 2022 roku będzie tradycyjny bukiet kwiatów. Z okazji dnia babci polecamy piękny bukiet kolorowych róż. Równie pięknie będzie prezentować się kompozycja w koszyku z mieszanych kwiatów. A dla miłośników zieleni proponujemy kwiaty doniczkowe. W naszej kwiaciarni znajdziesz białe anturium, skrzydłokwiaty, czy sansewierię. Bo kto lepiej zajmie się kwiatami doniczkowymi jak nie babcia z dziadkiem? Roślinki w doniczce na długo zagoszczą u Twoich dziadków i będą przypominać im o kochanych wnukach. 

pixel