DZISIAJ PROMOCJA! - TANIA DOSTAWA KWIATÓW - CAŁA POLSKA - TYLKO 29,90 zł

 

Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2021-10-28

Jakie kwiaty na cmentarz?

Jakie kwiaty wybrać na Wszystkich Świętych?

W dniu Wszystkich Świętych każdy pragnie, by groby jego najbliższych wyglądały wyjątkowo.

Każdy starannie czyści groby, zapala świece i znicze, zamawia bukiety kwiatów. Każdy z nas zastanawia się z jakich roślin przygotować wiązankę na cmentarz i jakie kwiaty wybrać, by jak najdłużej ozdabiały tak ważne dla nas miejsce? Stroiki i wiązanki na tą okazję składają się przede wszystkim z roślin dostępnych w jesiennym okresie, które bez trudu przetrwają pierwsze listopadowe przymrozki.

Oto kilka naszych propozycji kwiatów, które doskonale sprawdzą się na cmentarzu w niższych temperaturach:

 

       

Chryzantemy to najpopularniejszy rodzaj kwiatów na cmentarz. Zdecydowanie to właśnie te kwiaty stały się symbolem Wszystkich Świętych. 

Dzięki swojej odporności na zimno, bardzo długo i okazale prezentują się na grobach.

Drugą propozycją przez nas wybraną są Hortensje. Ze względu na swoje barwy i obfitość są one uznawane za jedne z najładniejszych krzewów ozdobnych. Na cmentarz możemy przygotować oryginalną wiązankę z hortensjami, które doskonale poradzą sobie z jesiennymi przymrozkami.

Do naszej cmentarnej wiązanki możemy zaproponować równie często spotykane na grobach i piękne Lilie, które symbolizują duchowość i życie wieczne oraz w wyjątkowy sposób zdobią grób.

Kwiaty również cieszące się wyjątkową popularnością to doskonale znane wszystkim gerbery. Dobrze znoszą niskie temperatury, dzięki czemu idealnie nadadzą się jako kwiaty na Święto 1 listopada. Wykorzystuje się je zarówno jako kwiaty cięte, posadzone w donicy czy do tworzenia kompozycji i wieńców. Wiązanki na cmentarz stworzone z gerber to doskonały pomysł na przyozdobienie grobów.

   

 

Mamy nadzieje ze nasze propozycje, pozwolą wybrać idealny i wyjątkowy bukiet czy wiązankę na groby waszych bliskich w tym ważnym dniu.

pixel