Dostawa kwiatów - cała Polska 36,90 zł - zamów już dzisiaj! - Kurier Poczta Kwiaty 24h

 

Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2022-03-02

Kwiaty na Dzień Kobiet 8 marca

Za 6 dni wypada Dzień Kobiet. To dobry moment na składanie zamówień w naszej kwiaciarni. Przygotowaliśmy ofertę dla wyjątkowych Pań, którym warto tego dnia złożyć życzenia.

Bukiet “Spektakularny” jest wyjątkowo kobiecy, złożony z różowych róż, pomarańczowych gerber oraz fioletowych i zielonych dodatków.

Bukiet “Pastelowe róże” jest subtelny, skomponowany ze świeżych róż w kilku odcieniach różu i bieli.

Bukiet “wybór kwiaciarni - dla niej” to różowa kompozycja ze świeżych goździków, gerber, alstromerii, eustom lub innych sezonowych kwiatów. Bukiet jest ułożony według uznania florysty z najświeższych kwiatów.

Ostatnia propozycja to oczywiście bukiet tulipanów, które stały się symbolem Dnia Kobiet w Polsce. To wyjątkowe kwiaty, dostępne przez krótki czas w roku, dlatego ich popularność rośnie, gdy tylko pojawiają się na rynku. Do każdego bukietu świeżych kwiatów z dostawą można dodać własne życzenia. Bilecik jest gratis! Spraw wyjątkowej kobiecie niespodziankę kwiatową, wysyłając do niej naszego profesjonalnego kuriera. Bukiet można zamówić na naszej stronie lub telefonicznie. Chętnie pomożemy wybrać odpowiednie kwiaty dla Twojej wybranki. Zapraszamy!

pixel