Dostawa kwiatów - cała Polska 36,90 zł - zamów już dzisiaj! - Kurier Poczta Kwiaty 24h

 

Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Teksty do opisów produktów na KK

50 przepięknych róż dla wyjątkowej osoby na której Ci zależy.

Imponujący bukiet 50 róż to elegancki i bardzo efektowny kwiatowy prezent! Bukiet róż ułożony będzie przez naszego florystę lub  partnerską kwiaciarnię. Do kwiatowej przesyłki możesz dołączyć bilecik ze swoją wiadomością w cenie bukietu. Dodatkowo możesz dobrać drobne dodatki takie jak kartkę okolicznościową (np. z okazji Walentynek, urodzin, imienin, gratulacje), czekoladki, maskotkę lub wazon. Cena bukietu nie obejmuje wazonu.

Jeżeli potrzebujesz inną ilość róż (np. bukiet 100 róż, spróbuj skompletować ją z kilku bukietów (w uwagach do zamówienia poproś o połączenie w jeden bukiet) lub zadzwoń do nas - chętnie pomożemy w złożeniu zamówienia.

 

Bukiet idealnie nadaje się na:

  • Kwiaty na Walentynki - Dzień Zakochanych
  • Kwiaty na Urodziny
  • Kwiaty na Imieniny
  • Kwiaty na Rocznice

 

Jak zamówić kwiaty przez naszą pocztę lub kuriera z kwiatową niespodzianką?

Oferujemy kwiaty z dowozem na terenie miast nawet w ciągu 2 godzin. Na terenach wiejskich gwarantujemy dostawę w ciągu 24 godzin.

Kwiaty dostarczane są w godzinach 9.00-21.00. Kurier może kontaktować się z odbiorcą w celu ustalenia dogodnej pory dostawy.

 

Zdjęcie ma charakter poglądowy. Finalny produkt może się nieznacznie różnić ze względu na ograniczoną dostępność niektórych kwiatów w kwiaciarni realizującej dostawę.

 

 

 

pixel